Nakładki na progi – czyli, pojedynczy z podstawowych elementów przeznaczonych do podrasowania auta

Zwykle kiedy planujemy podrasować nasz własny samochodzik, widzimy najpierw ogólnikowy zarys, dla przykładu jakieś mocne wzorki na masce, zmienienie koloru autka, nałożenie unikatowych alufelg czy inne, mocniej powiązane ze zmianą Wnętrza naszego samochodziku, czyli nowiutkie obicia, jakieś super gadżety rodzaju głośniczki, czy tez wyjątkowy, jedyny we własnym rodzaju „kokpit” do sterowania.

Samochody używane są często kupowane

Są ludzie, których po prostu nie stać na kupienie samochodu prosto z salonu, dla którego będziemy pierwszym właścicielem. Są również ludzie, którzy uważają, że nie opłaca się kupować nowiutkiego samochodu, bo już samo przejechanie przez bramę salonu dealera sprawia, że znacznie traci on na wartości. Tak naprawdę nie ważne są powody, istotne w tym wszystkim jest to, że samochody używane cieszą się niesłabnącym powodzeniem.

6 zasad, w jaki sposób wybierać właściwe części zamienne

Dużym problemem znacznej części naszego społeczeństwa jest szczególnie to, że dosyć często sytuacja jest taka, iż jeździmy dosyć wiekowymi samochodami. To sprawia, że popyt na wszelkiego rodzaju części utrzymuje się na znacznym poziomie. Zwłaszcza brak cła na samochody z RFN, Belgii albo Francji spowodował, iż znacznie powiększyła się liczba samochodów. Dobrze, ale bez wątpienia wcale nie jest tak, że auta psują się aż tak mega często. Nie przesadzajmy, tak źle to nie jest. Jednakże może koniec na dzisiaj analizowania polskiego rynku samochodowego.

Oczyszczanie układu paliwowego – zasadnicze informacje

Układ paliwowy, szczególnie w starszych samochodach, potrzebuje specjalnych zabiegów, aby wszystko działało, jak należy. Do kluczowych powinności zalicza się jego oczyszczanie z rozmaitego typu zanieczyszczeń, osadów lub nawet powstającej w związku z upływem lat rdzy. Co zatem dokładniej należy zrobić?

Zlot pojazdów zabytkowych w Oławie

Jeszcze do niedawna, osoby kolekcjonujące samochody zabytkowe, tworzyli zamkniętą grupę pasjonatów.
Dziś ta sytuacja się przekształca, a polscy pasjonaci motoryzacji coraz chętniej zakładają prywatne muzea. Choć samo inwestowanie w samochody zabytkowe jest ryzykowne, to jednak nie o zysk tutaj chodzi. Tworzenie kolekcji jest pochodną pasji, a pieniądze w tym przypadku są tylko dodatkiem. Coraz częściej w naszym kraju organizowane są także zloty samochodów zabytkowych.