Bywają osoby, które z pasją do motocykli się urodzili, a u innych najnormalniej w świecie przychodzi taki dzień w życiu

Powszechnie twierdzi się, że jazda motocyklem jest niebezpieczna. Pewnie to prawda, ale pasji nie jesteśmy w stanie w sobie stłamsić.
Są tacy, którzy fascynację motocyklami wysysają z mlekiem matki albo po prostu mają w DNA.

przewożenie samochodu na przyczepce

Autor: amateur photography by michel
Źródło: http://www.flickr.com
motor

Autor: aristar
Źródło: http://www.aristar.pl/
Często jest przecież tak, że owa fascynacja jest przekazywana z ojca na syna. Jeśli ojciec z dziadkiem każdy wolny weekend spędzali w ogródku, żeby odnawiać i polerować swe motocykle, to z pewnością miłość ta również pojawi się w sercu ich dziecka. Dawniej mówiono, że motory zarezerwowane są wyłącznie dla mężczyzn. W XXI wieku nie ma już to znaczenia, czy jest się kobietą czy mężczyzną, gdyż wiele kobiet rewelacyjnie radzi sobie na jednośladach. Jeśli zatem mamy zamiar kupić motocykl, to rzecz jasna trzeba wpierw mieć prawo jazdy. Będzie nam znacznie prościej, jeżeli posiadamy już uprawnienia do kierowania autem. Dlaczego? Gdyż doskonale znamy już przepisy oraz nie musimy myśleć przed skrzyżowaniem, kto kogo powinien przepuścić. Własny motor to spełnienie marzeń dla dużej grupy osób. Czekają one, aż minie zima, by móc wyciągnąć swe cudo z garażu, przygotować i wyruszyć w drogę. Chcą poczuć moc silnika oraz wiatr we włosach.

Kliknij na ten odnośnik, żeby poznać pokrewne materiały. Przykładowo zobacz serwis (http://www.mastereducator.pl/certyfikat-kompetencji-zawodowych-kurs/), który omawia zajmującą Cię tematykę, a na pewno się nie rozczarujesz.

Nieprawdą jest, że motocykliści to dawcy organów. Znaczny procent z nich jeździ prawidłowo.

Niestety lekkomyślni ludzie zdarzają się tak samo wśród kierowców samochodów, jak i motocyklistów. Po prostu ich wypadki są najczęściej śmiertelne i medialnie głośniejsze. Jednak nie wolno uogólniać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*