W sklepach motoryzacyjnych można kupić dużo akcesoriów, w jakie można by dodatkowo wyposażać auto. Niektóre z nich mogą być zasilane prosto z gniazdka zapalniczki oraz posłużyć przykładowo do chłodzenia kierującego czy też jego pasażerów.
Istnieją dla przykładu różne samochodowe maty, które, w zależności od ich wersji, mogą zainteresować posiadaczy samochodów, które nie posiadają funkcji podgrzewania fotela lub klimy.

Na rynku są przeróżne maty samochodowe hurtownia to miejsce, gdzie takie Produkty można by zakupić jeszcze taniej. Co ciekawe, istnieją maty ochładzające, które mocuje się do samochodowego fotela. Są one wyprodukowane z „oddychającego” materiału – mieszanki poliestru oraz bawełny. Co poniektóre wersje takich mat posiadają dodatkowo włókna węglowe. dywaniki samochodowe są uniwersalne oraz pasują na fotel kierowcy i pasażerów. Są też wersje na tylne siedzenie. Jeśli potrzebujemy maty stworzonej na konkretny wymiar, wystarczyłoby tylko zgłosić się do wytwórcy.
traktor

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
migawka - auta

Autor: Traveltipy
Źródło: http://www.flickr.com
maty samochodowe hurtownia

Autor: OKNOPLAST-Kraków
Źródło: OKNOPLAST-Kraków
W takiego rodzaju marketach są też odmienne maty. Takie, które z pewnością ucieszą każdego posiadacza czworonożnego pupila albo rodzica, który często powinien czyścić pojazd z jedzonych w jego wnętrzu posiłków. Jeszcze inny typ samochodowej maty to taka, którą kładzie się pod dziecięcy fotelik. Ochrania ona siedzenie przed uszkodzeniem i porysowaniem.

Takie maty są naturalnie dostosowane do działania z układem ISOFIX, a ich montaż jest niezwykle prosty. Zależnie od wzorca, wymienione maty kosztują od około 20 do ok. 300 zł. W internecie można by znaleźć wiele pozytywnych opinii o tego typu matach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*