Biznes telefonów komórkowych rośnie od kilku lat w niesłychanym tempie. Strony i blogi zajmujące się technologią co jakiś czas dostarczają nam świeżych informacji o ukazujących się nowych gadżetach. Jak co roku na giełdzie rynku mobilnego w Barcelonie pokazywane są najświeższe dzieła niemalże wszystkich najważniejszych firm technologicznych.

Wielcy gracze rynku mobile

etui na telefon

Autor: Elisa Fair
Źródło: http://www.flickr.com

walczą w swoistym mobilnym wyścigu zbrojeniowym na coraz to lepsze właściwości oraz osiągi ich najważniejszych smartfonów. Nam, a więc odbiorcom należy się tylko radować z niezwykle dużych możliwości wyboru, dzięki którym możemy wybierać pośród setek modeli osiągalnych na rynku. Obecnie na rynku najważniejsze są w zasadzie trzy wielkie systemy mobilne – Android, iOS oraz Windows Mobile. Każde z tych środowisk różni się od siebie w kilku podstawowych kwestiach. Android to przede wszystkim bardzo szeroki wybór spośród przeogromnej ilości telefonów różnych firm.

Sprawdź bez wahania ten udostępniony tutaj materiał. Prezentuje on pokrewną tematykę, więc na pewno też będzie dla Ciebie warty poznania.

iOS z kolei, to najprawdopodobniej najbardziej zamknięty i zabezpieczony przed modyfikacjami system. Smartfony z Windows Mobile są na tym polu odpowiednim wyborem, kiedy rozważymy proporcje ceny do jakości. Jeśli rozważamy zakup porządnego, sprawnie działającego a jednocześnie budżetowego smartfona zalecamy wziąć pod uwagę telefon Microsoft Lumia 640. Smartfon ten to kompaktowe, zgrabne narzędzie z 5-calowym ekranem (odrobinę większym aniżeli te znane z poprzedniego modelu 630). Obudowa do Microsoft Lumia 640 XL zbudowana jest z gładkiego, solidnego tworzywa sztucznego a w samym wyświetlaczu wykorzystano technologię Gorilla Glass 3 (sprawdź: więcej szczegółów), która ma zapewnić trwałość i odporność na uszkodzenia. Należy dodać, że pomimo 5-calowego wyświetlacza, urządzenie to można w miarę bezproblemowo obsługiwać za pomocą jednej ręki.

Kolejnym plusem telefonu Lumia 640 jest na pewno wymienialny akumulator o wielkości 2500 mAh wraz z slotem na kartę pamięci. Ze względu na niezbyt dużą pojemność pamięci wbudowanej (jedynie 8gb, z których aż 2gb są przeznaczone na przeinstalowane programy), sposobność rozbudowy pamięci poprzez dołożenie kart microSD może okazać się wielce istotna. Gdy mamy ochotę aby wyróżnić z tłumu albo jesteśmy fanami indywidualizacji naszych gadżetów, można porozglądać się za ciekawymi obudowami do telefonów. Na szczęście w tym wypadku obudowa do Microsoft Lumia 640 (sprawdź: Sklep internetowy etuo.pl) daje nam możliwość jej zmiany na dowolne dostępne na rynku. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie swobodnie wybierać spośród ogromnej ilości ciekawych etui.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*