Nie tak dawno temu obchodziły swoje czterdzieste trzecie urodziny i chociaż to dosyć „młody” wynalazek, udało mu się już zmienić nie tylko rynek, ale również całą naszą codzienność.

laptop i notatki

Autor: Jinho Jung
Źródło: http://www.flickr.com
LG K4 etui na telefon

Autor: Medialab Katowice
Źródło: http://www.flickr.com
Niegdyś były tak wielkie, iż trzeba je było nosić w walizkach, obecnie bez kłopotu mieszczą się w dłoni. Towarzyszą nam niemal na każdym możliwym kroku – w centrach handlowych, kinach, na koncertach, uczelniach, ulicach, itp.

Komórki służą przede wszystkim komunikacji ze światem. Są również – co należy jasno zaakcentować – wspaniałym sposobem na to, żeby wyrazić siebie wybić się z tłumu zwyczajnych przechodniów. Dowodów potwierdzających przywołaną tezę jest bardzo wiele. Wystarczy spojrzeć na etui Samsung galaxy s7 edge – zobacz case do samsunga s7 edge. W szerokiej ofercie pokrowców dostępnej na rynku spotkamy masę różnorakich motywów i kolorów. Kora, panterka, trawa, kwiaty, serduszka, żelki, zwierzęta, motory – wyliczać można bez końca.

Jeśli opisywany temat Cię zaciekawił, to odsyłam tam, gdyż znajdziesz tam jeszcze więcej danych, które z pewnością Cię zainteresują.

Tak naprawdę jedyne, co nas ogranicza w wyborze futerału to wyobraźnia. Sprawdź również: .

Dobrze zdają sobie z tego sprawę także szczęśliwi własciciele LG K4 Etui na telefon mogą albowiem zaprojektować sami umieszczając na nim wymyślony nadruk, na przykład zdjęcie ukochanej osoby, fotografię z wakacyjnych wycieczek czy też aforyzm, który najlepiej oddaje ich sposób życia. Macie jeszcze jakieś pomysły?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*