Kiedy nie posiadaliśmy możliwości latać samolotem, to bez wątpienia nierzadko się namyślaliśmy, jak wyglądają ulice i domy w naszej okolicy widziane z lotu ptaka. Na szczęście coraz częściej przedstawiciele miejscowości, pragnąc pokazać jak wspaniale się ona przedstawia i jak logicznie są rozłożone budynki, które się w niej znajdują, realizują filmowanie z lotu ptaka. Przeważnie jest tak, że wypożyczany jest nieduży samolot a filmowiec, który siedzi na jego pokładzie uwiecznia calutki przelot, jaki odbywa się nad konkretną miejscowością. Parę razy zawracają, tak by uwiecznić wszystko z różnych ujęć, a później mieszkańcy mają szansę podziwiać to niesamowite dzieło.

Zdjęcia z powietrza również wówczas są robione

Dron

Autor: Jorge Sanz
Źródło: http://www.flickr.com

Niesamowicie często podczas takowego lotu nad konkretną miejscowością, poza wykonaniem filmu, który wyłapuje nie tylko same budynki, ale również oraz autentyczny ruch na ulicy, wykonywane są również zdjęcia z powietrza . Wtedy każdy może się im rzetelnie przypatrzeć, sprawdzić czy od czasu do czasu sam nie jest złapany na jednym z nich podczas spaceru albo powrotu do domu. Co więcej dzięki takim zdjęciom każdy może się dowiedzieć jak nieprawdopodobne wzory tworzą dane budynki oraz poczuć się tak, jakby na pewno widział to wszystko z góry, jakby on samodzielnie leciał tym samolotem oraz podziwiał to wszystko na własne oczy. Co więcej takie fotografie także pomagają wyłapać puste miejsca, gdzie jeszcze możemy coś obmyślić, coś zbudować, tak aby całość prezentowała się rzeczywiście wspaniale. Więcej: .

To będzie niesamowita pamiątka

Bez wątpienia trzeba korzystać z tego typu możliwości, bo zrobienie takiego filmu, lub zrobienie takiego zdjęcia, z pewnością będzie niesamowitą pamiątką.

Pasjonuje Cię przedstawiona kwestia? Jeżeli tak, to zapraszamy do lektury pokrewnego postu – on także jest warty uwagi.

Co więcej jeżeli będą one wykonywane w systematycznych odstępach czasu, będziemy mieli wspaniałe potwierdzenie tego, jak dana miejscowość się rozwija oraz że nie stoi ona w miejscu. Zamówienie takiego samolotu i wykonanie takiego zadania nie wyniesie zbyt sporo, a równocześnie pozytywne skutki takich działań, bez wątpienia przejdą nasze najśmielsze założenia, zwłaszcza iż mieszkańcy będą pragnęli mieć takowe ujęcia na pamiątkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*