Po naszych drogach aktualnie jeździ wiele aut. Przewożąc pociechę samochodem każdy rodzic ma powinność mieć pewność co do zapewnienie bezpieczeństwa swemu dziecku. do tego celu właśnie są przeznaczone foteliki samochodowe.

Fotelik samochodowy

Autor: Jim Champion
Źródło: http://www.flickr.com
Dużą dozą doświadczeń w polepszaniu komfortu podróżowania naszych dzieci oraz fantastycznymi rozwiązaniami ma możliwość pochwalić się firma Graco. Ostatnio w ofercie rynkowej wprowadzona została nowa gama fotelików w zakresie wagi 9-36kg, której najbardziej praktyczną opcję stanowi stanowi Fotelik Graco Nautilus 8J95 Pece 9-36Kg ().

Zaciekawił Cię ten tekst? Kliknij w poniższy link i tam umieszczona jest moja strona (https://sklep.techkar.pl/produkty-techkar/akcesoria-czesci-myjek-cisnieniowych-techkar/akcesoria-myjek-techkar/akcesoria_adaptery_techkar,2,3550) z następnymi treściami na ten wątek.

Chroniący przed niebezpieczeństwem, podpinany pas bezpieczeństwa wraz z napinaczem daje gwarancję maksymalnej pewności co dostabilności podczas podróżowania. W opcjach dodatkowych tego modelu używać można regulację oparcia w wielu poziomach a oprócz tego schowek na buteleczkę z ulubionym napojem. Obserwując przykład wszechstronności oraz praktyczności, którym jest fotelik Maxi Cosi Rodi Ap Air Protect Modern można z całą stanowczością powiedzieć, że firma Maxi-Costi nie pozostaje w tyle z konkurencją. Fotelik AP MB wyposażony jest 8-stopniowa opcję regulacji zagłówka, co sprawia, że jazda z dzieckiem jest nie tylko wygodna, ale i bezpieczna.

Przedsiębiorstwo Maxi-Cosi ma zaszczyt zaprezentować następny fotelik, w tym przypadku posiadającyopatentowany system AirProject. Fotelik Maxi Cosi Rodi Ap Air Protect Origami Rose 15-36 Kg. jest sprzedawany w ośmiu kolorach.

Zainteresował Cię nasz artykuł? Jeśli tak, to śmiało zobacz, co znajdziesz w ofercie interfejsy diagnostyczne, która tyczy się tej samej problematyki.

RegulacjaUstawienie szerokości fotelika uznawana jest za normę w tym segmencie cenowym. Mało ważący oraz poręczny w użytkowaniu przez rodzica, a zarazem wygodny dla dzieci, taki jest właśnie Rodi Ap. Fotelik Cybex SolutionX2-Fix Czarny/Ciemnoszary 15-36 Kg  to model, posiadającym specjalny odchylany zagłówek, który zapobiega niezbyt zdrowemu spadaniu głowy pociechy. Ponadto posiada system LSP, znacznie zmniejszający siłę uderzenia podczas nieoczekiwanej sytuacji. Unikalna konstrukcja gwarantuje o wiele większą wygodę w trakcie ,gdy dziecko śpi oraz maksymalizuje dziecka poczucie bezpieczeństwa, co daje taki efekt, że przemieszczamy się bez niepotrzebnego lęku do każdej lokalizacji. Oprócz tego fotelik wyposażony jest w wielostopniową regulację zagłówka i ochronę przed bocznymi uderzeniami, co da taki efekt, że Twoja pociecha będzie bezpieczniejsza niż w wypadku pozostałych modeli.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*