Są sytuacje, gdzie musimy półoficjalnie zrealizować dane sprawy. Mowa tu o sprawach związanych z nieuczciwym pracodawcą albo z kwestią, gdzie zależy nam na nagraniu narady bez świadomości rozmówcy. Jak to w życiu bywa czasem trzeba sprostać różnym problemom. Z pomocą przychodzi nam technika.

Długopis z kamerą z opcją dyktafonu albo z opcją aparatu to oferta dla tych wszystkich, którzy chcą dyskretnie zarejestrować rozmowę. Taki gadżet posiada kartę pamięci, która mieści w sobie wręcz osiem godzin nagrania. Kartę wystarczy podłączyć do czytnika kart lub do laptopa. Pojawi się nam nowy nośnik i bez kłopotu można obejrzeć lub przerzucić nagranie na swój komputer. Dołączony aparat fotograficzny w tym pisaku robi fotografie w wielkości 1600 x 1200, co tworzy niezłą jakość obrazu. Część producentów w komplecie dołącza kabel (zobacz www.lapppoland.lappgroup.com) USB i tworzy to wygodną możliwość ładowania. Sam wygląd gadżetu jest wierną imitacją zwyczajnego cienkopisu. Często długopis bywa bardzo elegancki lub przeciwnie – bardzo pospolity. Bez kłopotu można nim pisać, bo wszak ma być dobrym kamuflażem. Zobacz też

Innym narzędziem pomocnym w dyskretnych sprawach jest kamera szpiegowska. Na rynku jest sporo takich gadżetów ukrytych w przedmiotach rodzaju guzik w koszulce. Taki trik w koszulce, spod jakiej wychodzi obiektyw aparatu ukryty jest w guziku. Dźwięk i wizja jest odpowiednio nagrywany w niezłej klasie. Wystarczy dyskretnie uruchomić urządzenie, żeby zacząć nagrywanie.

Jeśli dowiadujesz się o posiadającej fascynującą Ciebie treść nowej stronie, to najpierw zweryfikuj info dotyczące źródeł, z których pobiera ona wiadomości.

Brak tutaj żarówek czy lampek, a start czy koniec pracy kamery informują drgania odczuwalne tylko przez osobę zaopatrzoną w gadżet. Polecamy . Do kompletu dołączona jest standardowo karta pamięci, umożliwia to swobodne zrzucenie nagrania na netbooka.

Całość jest wysoko praktyczna i niewidoczna przez inne osoby. Jej nieduże rozmiary pozwalają na całkowitą dyskrecję w przeróżnych warunkach. Jeżeli mówimy o kamerze szpiegowskiej trzeba wspomnieć o podsłuchach, jakie sprawdzą się w szeregu sytuacjach. Podsłuchy przydadzą się wszędzie tam, gdzie czas rejestrowania jest dość długi. Interesującą propozycją jest optyczna myszka komputerowa, która zawiera funkcję karty GSM i jest gotowa do użycia zaraz po podłączeniu do komputera. Zasada funkcjonowania jest prosta a tym samym dyskretna.
Autor

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*