Każdy laptop powinien posiadać oryginalne oprogramowanie i system antywirusowy

Wszyscy jesteśmy świadomi tego, że w spółkach każdy komputer musi mieć wyłącznie oryginalne i legalnie zakupione programy. Nie ma innej opcji.
Dawniej wiele osób miało nielegalne systemy.

Reklama online

Autor: Metro Atlanta Marketing Association
Źródło: http://www.flickr.com
Twitter

Autor: Descrier
Źródło: http://www.flickr.com
systemy

Autor: LORUS
Źródło: LORUS
Były one piracko kopiowane. Jednak było to w dzikich latach początku kapITalizmu. W obecnych czasach nikomu już to raczej nie przychodzi do głowy. Poza tym, że jest to najnormalniej w świecie karalne, to przynosi również wstyd osobie, która posiada tego typu oprogramowanie. Możemy również mieć kłopoty z polskim prawem, jeśli na takim procederze nakryje nas policja. Częściej sprawdzane są firmy, ponieważ one po prostu posiadają dosyć dużą ilość komputerów. Wówczas każdy taki laptop powinien mieć oryginalne systemy antywirusowe oraz operacyjne. Dzięki Bogu przy nabyciu nowego sprzętu duża cześć posiada już zainstalowany legalny system. To fantastyczne wyjście, gdyż nie trzeba go wówczas kupować oraz wgrywać. Nie musimy nawet o tym pamiętać. Zarówno system operacyjny, jak i antywirusowy trzeba co jakiś czas aktualizować. One same poinformują nas o tym, kiedy będzie to konieczne, więc nie trzeba sobie tego nigdzie zapisywać. Aktualizacje są bardzo istotne, ponieważ wtedy laptop może prawidłowo funkcjonować. To samo tyczy się programów antywirusowych. By mogły skutecznie blokować wirusy, muszą się udoskonalać.

Dlatego co jakiś czas aktualizacja jest po prostu niezbędna. System operacyjny możemy mieć różny. Wszystko uzależnione jest od tego, na czym się nam dobrze pracuje. Ważny jest interface oraz intuicyjność różnych ikonek, by laptop nas nie irytował.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*