Obecnie telefon komórkowy to urządzenie właściwie niezbędne każdemu. Niezależnie od tego, czy używamy go w celach służbowych, czy po to by kontaktować się z bliskimi, trudno sobie wyobrazić świat pozbawiony tego wynalazku.

samsung b3410

Autor: connectors distribution box
Źródło: http://www.flickr.com
Producenci prześcigają się w wypuszczaniu na rynek coraz różniejszych modeli komórek, chcąc trafić w gusta jak największej liczby konsumentów. Na szczególną uwagę zasługuje firma Samsung. Jest kilka modeli godnych polecenia, które mogą stanowić świetną alternatywę dla osób, które wolą klasyczne telefony, a nie popularne w obecnym świecie smartfony.

Produkty

Autor: Veracomp SA
Źródło: Veracomp SA
Jedną z propozycji stanowi Samsung B2700 – ile dałeś za samsunga b3410. Jest to najbardziej klasyczny model, wyposażony w typową klawiaturę, a dodatkowo w aparat fotograficzny o matrycy 2 Mpx. Świetny wybór dla osób które potrzebują telefonu tylko do dzwonienia lub pisania smsów. Co ważne, model ten posiada mocną baterię, którą wystarczy ładować co kilka dni.
Inną, bardziej zaawansowaną komórką, jest Samsung B3410. Jest to model z wysuwaną klawiaturą QWERTY.

Sprawdź również inną bazę treści podnoszących omawiany wątek – bez strachu – wejście za darmo (https://www.gohero.pl/dji-spark), zatem wejdź na ten odnośnik.

Takie rozwiązanie sprawia, iż pisząc sms nie musimy kilkukrotnie naciskać na dany klawisz aby uzyskać pożądaną literę, ponieważ w tego typu klawiaturze każda literka posiada swój własny klawisz.

laptop

Autor: Arkadiusz Sikorski
Źródło: http://www.flickr.com
Podobne rozwiązanie dotyczące klawiatury cechuje telefon Samsung Chat 222, z tym że w tym przypadku nie jest ona wysuwana. Sam telefon ma taka formę, iż jest znacznie szerszy, a rozbudowana klawiatura położona jest poniżej ekranu – ceneo.pl/15833017.
Samsung d900i to natomiast coś po środku, między wymienionym na początku Samsungiem B2700 a Samsungiem B3410. Mamy tu do czynienia z klasyczną klawiaturą, która jest dodatkowo wysuwana.

Powoduje to, że jest to najmniejszy ze wszystkich opisanych tu modeli.
Bez względu na to, jaki model wybierzemy, powinniśmy kierować się przede wszystkim naszymi upodobaniami. Rozważyć należy także potrzeby oraz cel, w jakim pragniemy zakupić telefon.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*