Są takie audiobooki, które trzeba wysłuchać. Istnieją tacy artyści, których zespoły świetnie się do tegoż nadają. Pewnym spośród taowych jest Andrzej Sapkowski i jego „Boży Bojownicy„. Premiera tego audiobooka odbyła się 8 października 2012 roku i jest na dzień dzisiejszy superprodukcję następnej części Trylogii Husyckiej, jak popularnie nazywa się 3 powieści fantastyczno-historyczne Andrzeja Sapkowskiego.

audiobooki

Autor: Dave Crosby
Źródło: http://www.flickr.com

Najgenialniejszy a także niepowtarzalny audiobook w całej Europie, ponieważ został wytworzony jako spektakl, pełen niezwykłych odgłosów, które zachwycą wszystkich. Występuje w nim ponad 190 aktorów, a same nagrania odbywały się przez siedem miesięcy. Produkcja gotowej wersji trwała pięć miesięcy. Mega-słuchowisko zebrało całą śmietankę polskich artystów, między innymi Annę Dereszowską, Krzysztofa Wakulińskiego, Artura Barcisia, Kazimierza Kaczora, Jacka Lenartowicza.

O samym słuchowisku da się napisać, iż polem do wydarzeń w nim zamkniętych są wojny husyckie. Bohaterem jest Reinmar z Bielawy, a słuchowisko Boży Bojownicy jest kontynuacją „Narrenturm” z 2009 roku. Są to słuchowiska, które nazywane zostały spektaklami dźwięku a także wyobraźni. Ich reżyserem jest Janusz Kukuła, autor dużej ilości realizacji w Teatrze Polskim oraz kilku niezmiernie ciekawych bestsellerów. Dźwięk napisał Adam Skorupa, wielokrotnie nagradzany muzyk.

Jeśli poszukujesz pokrewnych wiadomości na prezentowany wątek, to śmiało sprawdź to użyteczne omówienie (www.moderator.pl/wozki-widlowe/wynajem-wozkow.html) – ono też będzie dla Ciebie wartościowe.

Natomiast koszty audiobooka całości, to są takie, jak koszt za pojedynczy odcinek popularnego sitcomu.

audiobooki

Autor: Cory Doctorow
Źródło: http://www.flickr.com

Samo słuchowisko trwa 24 godziny. Osoby, jakie go kupiły polecały za oryginalność, wyjątkowość. Oprócz tegoż warto wspomnieć o tym, iż warte jest wszelakich sum. Dużo osób opisuje go również jako majstersztyk. Recenzenci przemawiają również, że jest to najdoskonalszy audiobook, który kiedykolwiek słyszeli. Nie bez znaczenia w tym jest to, że to wyjątkowe takie przedsięwzięcie na całym świecie, w jakim bierze udział tyle ludzi. Niewątpliwie dorównuje temu jedynie BBC, choć ich materiały są znacznie mniejsze. Osoby, jakie kochają audiobooki z pewnością muszą usłyszeć tego mistrzostwa. Nie rozczarują się, to pewne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*