Posiadanie auta to nie tylko przyjemność. Tak samo jak o wszystko co posiadamy, musimy o pojazd odpowiednio dbać. Moim sądem bardzo dobrym rozwiązaniem jest zakup w miarę nowego auta, a już doskonałym wyjściem byłby samochód prosto z salonu. Większość osób odczytujących ten tekst przynajmniej zaprotestuje. Ja tymczasem będę się upierał przy swoim.

Swojego czasu usłyszałem maksymę która towarzyszy mi do dzisiaj, brzmiało to w ten sposób: „jedynie bogatego stać na rzeczy kiepskiej jakości”. Osoba o przeciętnych dochodach powinien zadbać o to aby produkt jaki nabywa służył mu długo. W sprawie czterokołowców ta maksyma sprawdzi się w 100 procentach. Naturalnie że można kupić używany czterokołowiec dużo taniej niż nowy, jednakże nie mamy pewności jak długi czas od chwili kupna będzie on funkcjonował. Koszty ewentualnych reperacji (gdyby doliczyć je do ceny zakupu) zapewne dorównają nienowiusieńkiemu modelowi owej marki.

Żółte auto

Autor: JOHN LLOYD
Źródło: http://www.flickr.com

Nabywając nowy wóz dla przykładu Fiat serwis mamy zapewniony. W ramach usług dodatkowych można sobie wykupić pakiet kontroli cyklicznych. Plusem takiego rozwiązania będzie niezmienność ceny za usługi we wskazanym w umowie czasie. Jeśliby zatem w czasie przeglądu okresowego okazała się niepotrzebną wymiana jakichś elementów Fiat za usługę nie podwyższy nam stawki, uiścicie jedynie za reflektory Fiat zapewnia nam również niezawodność przytoczonych części. Mamy także możliwość skorzystania z dowolnego upoważnionego miejsca napraw, wystarczy w instrukcji auta sprawdzić listę zatytułowaną serwis Fiat lub wystukać tę frazę w przeglądarce.Autor fiat.serwis.biz.pl

Wykonując systematycznie zalecane przez fabrykanta kontrole z pewnością nie będziemy musieli ponosić dodatkowych kosztów przez dłuższy okres eksploatacji auta.
Możemy naturalnie kupić to co nas interesuje w internecie wpisując dajmy na to w wyszukiwarkę: lampy Fiat, po czym udać się do pobliskiego mechanika który wykona swoją robotę jednakowo solidnie. Niezależnie od tego czy nabędziemy pojazd nowy czy używany, nie robi źle ten, kto o pojazd dba niczym o własną małżonkę (naturalnie to ona powinna być na pierwszym miejscu). Dzięki tym zabiegom samochód będzie nam służyć długo a być może nawet zamieniając go kiedyś na nowszy mode http://fiat.serwis.biz.pl/wał

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*