Każdy, kto kojarzy słowo „Tuning”, posiada świadomość, iż jest to pewnego rodzaju unowocześnienie auta, które niewiarygodnie najczęściej jest określane zamiennie wraz z słowem „podrasowanie”.

opel astra f tuning

Autor: Automobile Italia
Źródło: http://www.flickr.com
„Podrasowanie” i „tuning” nie zakreślają jednak, którą część autka istnieje możliwość ją poddać. I tutaj nadchodzimy z pomocą – w naszym pisanym dzisiaj tekściku opiszemy tobie, co może zostać podrasowane wewnątrz autku, czyli poddane owemu tuningowi, na przykładzie autka marki oraz modelu Opel Astra F!
Autobus

Autor: Jonathan Riley
Źródło: http://www.flickr.com
auto

Autor: CONCAVO WHEELS
Źródło: http://www.flickr.com
Jak już tutaj zostało powiedziane, dzisiaj zajmiemy się tuningiem, na przykładzie samochodu pochodzącego spod marki Opal Astra F. Przeciwko pozorom opel astra f tuning, nie jest jakiś szczególnie wyjątkowy, czy też musi być bardzo drogi.

Nie zwlekaj! Jeżeli zaintrygował Cię ten opis, to wejdź w adres tej strony (http://artmech.pl/samochod-zastepczy-z-oc-sprawcy/) i spójrz, co dla Ciebie z pasją stworzyliśmy.

Tuning, w inny sposób wspomniane podrasowanie naszego autka, może być robiony równocześnie od zewnątrz, jak również od wewnątrz auta. Jak? Bardzo prosto! Chociaż tuning zazwyczaj kojarzy się nam z unowocześnionym od zewnątrz samochodem, który to potrafi podskakiwać na kółkach, czy też nawet i daje po oczach jakiegoś typu krzykliwymi barwami, to tak naprawdę tego rodzaju tuning to tylko samiutki wierzchołek góry. Tak naprawdę tuningowi może być również poddane środek autka, razem z silnikiem, którego tuningowanie posiada osobną nazwę, która kojarzy się na pewno tym, którzy czytali nasze wcześniejsze felietony. Dla przypomnienia wspomniana nazwa przebrzmiewa ChipTuning oraz obejmuje podrasowanie wyłącznie silnika autka.

Samiutki tuning może obejmować calutkie autko (i środek jak i stronę na zewnątrz), lub jakiegoś typu konkretny element, na przykład wymienienie alufelg, hamulców, czy najzwyczajniej zegarków, a nawet i oświetlenia oraz tak dalej.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*