Czy również masz tego typu obiekcje, jak jesteś w nowym mieście? Jak najlepiej zwiedzić takie miejsce? Czy wynająć przewodnika, dokonać tego samemu, lecz na nogach, rowerem, a może autem? Możliwości jest wiele i czym bardziej popularne miejsce, tym bardziej bogata baza ofert, z których możemy skorzystać. Podejmując tego typu decyzję zawsze powinieneś zastanowić się nad tym, co jest dla Ciebie ważne, ile masz dni na odkrywanie jakiegoś miejsca i ile masz na to pieniędzy.

auto

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Większość z nas wybierze do poznawania nowego miejsca własne nogi. To bardzo niedroga metoda, lecz czy najlepsza? Wiadomo, stracimy mało pieniędzy na transport, więc to jest wielki plus. Mimo tego, w zależności od wielkości miasta nie jest wiadome, czy damy radę wszystko obejść. I czy nasze zdrowie w ogóle nam to umożliwi. Niestety, ale w wielu interesujących miejscach, ażeby zobaczyć wszystko trzeba naprawdę dużo czasu. Dobrym sposobem jest połączyć zwiedzanie – poznaj więcej – pieszo z dodatkiem komunikacji tramwajowej czy autobusowej. Można skorzystać z metra, jeśli jest dostępne w danym miejscu.

Naturalnym rozwiązaniem wydaje się skorzystanie z roweru. No tak, nie dość, że błyskawicznie, to dodatkowo tanio. Oczywiście, zależy czy będziemy posiadać swój rower, czy będziemy go wypożyczać. Jak swój to oczywiście można na tym zaoszczędzić, jak wypożyczymy to zapłacimy, w zależności od miejsca takie ceny mogą się różnić. Zwiedzanie rowerem też ma jednak poważne wady. Nie każde bowiem miejsce nadaje się, by zwiedzić je rowerem. Nie ma tam na przykład ścieżek rowerowych, a ruch uliczny jest straszny. Takie więc zwiedzanie nie tylko, że utrudnione, może być ponadto bardzo niebezpieczne.

auto

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

A może zwiedzanie autem.

Nie zapomnij o tym, że nasz serwis www posiada jedynie wartościowe wiadomości, które na pewno Ci się będą mogły przydać. Sprawdź nas oraz dostrzeż, że warto jest go odwiedzić.

To bardzo korzystny sposób do odwiedzenia najbardziej ciekawych miejsc w konkretnym miejscu. Można sobie bowiem wybrać parę miejsc, które musimy zobaczyć i jeździć w takie miejsca autem. Możemy posiadać swój samochód, lecz jak nie mamy również nie ma problemu, zawsze można taki wypożyczyć (przykładowo jak jesteśmy w Krakowie – wypożyczalnia aut w Krakowie, rent car Kraków – Tu również w zależności od miejsca ceny będą się wahać (dla zainteresowanych). Od niskich do wysokich. To interesujące rozwiązanie, ale jak każde ma wady. Zależy jaki ruch uliczny nas czeka, ponieważ jeśli w danym mieście są ogromne korki, jak na przykład w Moskwie, to zwiedzanie samochodem może być bardzo trudne.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*