Rynek tabletów rozwija się bardzo dynamicznie. Co parę miesięcy pojawiają się nowe produkty, a producenci przeganiają się w nowinkach technologicznych mających zachęcić konsumentów do kupna akurat ich produktów. Mocno zmieniły również oczekiwania jeśli chodzi o przekątną matrycy. Do niedawna popularne były modele 10 i 7 calowe, lecz obecnie coraz częściej można spotkać inne wymiary, przykładowo 8 lub 9 cali. Na przykład firma lenovo w swojej ofercie posiada oba najpopularniejsze rozmiary tabletów.

Lenovo Yoga Tablet8 4

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Tablet Lenovo A1000 (59-369818) to typowa konstrukcja w najpopularniejszej klasie tabletów o przekątnej 7 cali (więcej szczegółów odkryjesz tutaj: Tablet A1000 (59-369818)). Ekran ma rozdzielczość 1024×600 pixeli, a 16-gigowa pamięć pozwoli na swobodne użytkowanie większości gier. Ogromnym plusem tej wersji tabletu jest wysokiej jakości dźwięk, uzyskiwany dzięki dwóm porządnym głośniczkom stereo. Za to Tablet Lenovo S6000 (59-368571) to 10 cali upakowane w elegnckiej ciemnej obudowę. Tablet już od pierwszego wejrzenia sprawia wrażenie solidnie zrobionego, a jednocześnie stylowego i eleganckiego.

tablety i pokrowce

Autor: Intel Free Press
Źródło: http://www.flickr.com

Wewnątrz jest tak samo dobrze, cztero rdzeniowy procesor bez żadnych problemów da sobie radę z większością aplikacji, a 16G pamięci zapewni dobrą pracę w każdej bez wyjątku włączanej grze.

Nie wystarcza Ci ten krótki artykuł zamieszczony na tej stronie? Nie przejmuj się i sprawdź więcej (https://krakenchairs.com/) w tym miejscu, przeczytasz tam tego typu informacje.

Poza tym ten model został wyposażony w modem 3G, dzięki czemu będzie on miał możliwość połączenia z internetem z dowolnego miejsca. No i trzeba jeszcze pamiętać o pojemnej, która znacznie wydłużyła czas pracy urządzenia.

Podobny zestaw parametrów posiada Tablet Kiano Core 10.1 Dual 3G. 10-calowa matryca gwarantuje wyraźny i ostry obraz o bardzo dużej rozdzielczości, a dwurdzeniowy procesor wystarczającą wydajność do wygodnej i szybkiej pracy. Również tablet Kiano (więcej na stronie posiada modem 3G i bardzo pojemny akumulator, a w wykonanych testach wypada bardzo korzystnie na tle innych konkurentów. Firma Kiano zdecydowała się zaproponować coś również dla najmłodszych, i dla nich jest przeznaczony Tablet Kiano Young 9 Dual, z ekranem na 9 cali. Dzięki niewysokiej cenie i solidnemu wykonaniu tablet ten świetnie nadaje się jako upominek dla wszystkich maluchów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*