Rynek tabletów rozwija się bardzo dynamicznie. Co parę miesięcy pojawiają się nowe produkty, a producenci przeganiają się w nowinkach technologicznych mających zachęcić konsumentów do kupna akurat ich produktów. Mocno zmieniły również oczekiwania jeśli chodzi o przekątną matrycy. Do niedawna popularne były modele 10 i 7 calowe, lecz obecnie coraz częściej można spotkać inne wymiary, przykładowo 8 lub 9 cali. Na przykład firma lenovo w swojej ofercie posiada oba najpopularniejsze rozmiary tabletów.

Lenovo Yoga Tablet8 4

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Tablet Lenovo A1000 (59-369818) to typowa konstrukcja w najpopularniejszej klasie tabletów o przekątnej 7 cali (więcej szczegółów odkryjesz tutaj: Tablet A1000 (59-369818)). Ekran ma rozdzielczość 1024×600 pixeli, a 16-gigowa pamięć pozwoli na swobodne użytkowanie większości gier. Ogromnym plusem tej wersji tabletu jest wysokiej jakości dźwięk, uzyskiwany dzięki dwóm porządnym głośniczkom stereo. Za to Tablet Lenovo S6000 (59-368571) to 10 cali upakowane w elegnckiej ciemnej obudowę.

Czy ta tematyka przykuła Twoją uwagę? Jeśli tak, to dodatkowo zobacz ofertę, która odnosi się do omawianej sprawy, zatem na pewno także Cię zaintryguje!

Tablet już od pierwszego wejrzenia sprawia wrażenie solidnie zrobionego, a jednocześnie stylowego i eleganckiego.

tablety i pokrowce

Autor: Intel Free Press
Źródło: http://www.flickr.com

Wewnątrz jest tak samo dobrze, cztero rdzeniowy procesor bez żadnych problemów da sobie radę z większością aplikacji, a 16G pamięci zapewni dobrą pracę w każdej bez wyjątku włączanej grze. Poza tym ten model został wyposażony w modem 3G, dzięki czemu będzie on miał możliwość połączenia z internetem z dowolnego miejsca. No i trzeba jeszcze pamiętać o pojemnej, która znacznie wydłużyła czas pracy urządzenia.

Podobny zestaw parametrów posiada Tablet Kiano Core 10.1 Dual 3G. 10-calowa matryca gwarantuje wyraźny i ostry obraz o bardzo dużej rozdzielczości, a dwurdzeniowy procesor wystarczającą wydajność do wygodnej i szybkiej pracy. Również tablet Kiano (więcej na stronie posiada modem 3G i bardzo pojemny akumulator, a w wykonanych testach wypada bardzo korzystnie na tle innych konkurentów. Firma Kiano zdecydowała się zaproponować coś również dla najmłodszych, i dla nich jest przeznaczony Tablet Kiano Young 9 Dual, z ekranem na 9 cali. Dzięki niewysokiej cenie i solidnemu wykonaniu tablet ten świetnie nadaje się jako upominek dla wszystkich maluchów.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*