Każdy pragnie, by jego samochodzik wspaniale się sprawował oraz był miły dla oczka. W naszym felietonie opowiemy Ci, jak tego dokonać za pomocą dwóch metod – Tuningowi, a więc podkręceniu zewnętrznemu, a także Chiptuningowi – a więc podkręceniu od wewnątrz!

Nasz felieton rozpoczniemy od tuningu, łapiąc na tapetę Opla Corsę typu B . Corsa B tuning, to w szczególności zamiana i unowocześnienie takich cząstek samochodziku, jak choćby: alufelgi, kawałki fabryczne (to najczęściej wymienia się jako podstawę), hamulce, światła, stylizację ogólnikową, wydechy, zegary, oraz jeszcze parę innego rodzaju rzeczy, typu naklejki, albo gadżety Tuningowe, typu: flaga samochodowa, folia na lampy, lakier do pomalowania silnika, listki typu LED, listwy chromowane na autko oraz tak dalej. Warto także napomknąć o fakcie, że zaistniała również możliwość podrasowania Mocy naszego własnego auta, i w tym chwili wchodzimy w rozdział chiptuningu.
busy

Autor: Sarah Stierch
Źródło: http://www.flickr.com
Powiększenie elektroniczne mocy silnika, nazywane konkretnie „chiptuning”, to radość oraz zwiększone bezpieczeństwo na drodze w jednym.

Czy masz wrażenie, że napisany przez nas post jest niebanalny? Jeśli tak, to koniecznie przeczytaj także zamieszczony tu (www.autoonline.pl/pojazdy-flotowe.html) pokrewny artykuł.

Samochód poddany Chip tuningowi, bywa szybszy, sprawniejszy oraz spala mniejszą ilość paliwa. Na czym jednak ten konkretny Chiptuning tuning wrocław polega? Już objaśniamy! zobacz na stronie Robotą chiptuningu jest wykorzystanie rezerw naszego własnego autka, jakie pozostawił w nim producent. Bywa to możliwe nawet w wypadki, gdy nie posiadają one (autka) turbiny.

Bywa to możliwe za sprawą tak przezywanego „sterownika silnika”, który odpowiada za prace silnika. Chiptuning bywa więc doskonały dla osobników, którzy dbają o auta – sprawia to, iż mogą osiągnąć bardziej wysokie obroty, wykorzystując całkowity potencjał swojego samochodu!

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*