Bluetooth na komputer – rzecz jasna do czego służy, to nie taka już nowa technologia komunikacji bezprzewodowej, z nieznacznym zasięgiem. Podłączana jest w różnych machinach elektronicznych, do których zaliczamy klawiaturę, notebook, komputer, telefon komórkowy i wiele innych.

Laptop

Autor: Eric Johnson
Źródło: http://www.flickr.com
Bluetooth na komputer wykorzystuje się, jeśli posiadamy adapter Bluetooth. Zakup stosownego adaptera zwiększa mobilność z naszym oprzyrządowaniem. Przy zakupie Bluetooth na komputer należy zwracać wyczulenie aby jego zasięg wynosił co najmniej 10 metrów a w nieosłoniętym pasie ta odległość powinna być dużo wyższa.

Mobilne komputery to super urządzenia dla osób, które co rusz przebywają w delegacji, funkcjonują w terenie, są poza miejscem pracy. Dlatego ważnym elementem tego urządzenia są odporne bateria do laptopów, które nas nie zawiodą w najmniej przewidywanym momencie, gdy nie mamy w zasięgu innego źródła energii. Baterie do laptopów i ich aktywność to dalej treść dyskusyjna. Zdarza się nam że chcemy zaoszczędzić i kupujemy tańsze substytuty, niemniej jednak szybko okazuje się że to żadna oszczędność, bo urządzenie nas zawodzi w najmniej przewidywanej chwili. Opisane gadżety do komputerów można znaleźć tutaj: .

Sony Ericsson jako spółka mieli zamiar stworzyć z tej marki najkorzystniejszą i najnowszej generacji na świecie. Wycelowali swoją realizację do wszystkich grup adresatów, również do młodych, jak i starszych, menegerów i statystycznych użytkowników. Pośród produktów Sony Ericsson wyróżniamy dwie podstawowe grupy: urządzenia z serii C z funkcjami fotograficznymi oraz serii W do odtwarzania muzyki. W 2011 roku firma wydała ostatni raz artykuły z logiem Sony Ericsson. Sony – Xperia S nawiązuje do najbardziej rozpoznawalnego smatfona Syny Ericsson – Xperia Arc S.

Telefon

Autor: Martin Wehrle
Źródło: http://www.flickr.com
Kamera internetowa to coraz bardziej postępujący sprzęt. Taka kamera internetowa może posłużyć do robienia zdjęć, nagrywania filmów a po podłączeniu do komputera zdołamy jej stosować jako wideotelefonu. Ma zainstalowany mikrofon, który umożliwi konwersacje przez różnorodne komunikatory tj. Skype czy GG czy FB, nie potrzebują zainstalowania dodatkowego sprzętu. W starszych wersjach należało jeszcze dokupić słuchawki z mikrofonem. Niektóre modele zaopatrzone są nawet w swoje światło. Kamera internetowa tak wyposażona zastąpi nam wiele zbędnego ustrojstwa i zaoszczędzi miejsca. Więcej o tym można przeczytać w tym miejscu: .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*