Każdy właściciel pojazdu chce, aby jego auto wyglądało na eleganckie i wyróżniało się z pośród innych na drodze. Jedną z możliwości poprawy designu są felgi samochodowe. Rodzajów felg jest mnóstwo. Różnią się od siebie wieloma detalami i mogą być świetnym uzupełnieniem oryginalnego wyglądu samochodu.

Najczęściej spotykanymi felgami są alufelgi. Są niedrogie, dość znane na rynku i mało oryginalne. Felgi kute są felgami o wiele wyższej jakości, z tego względu, że do ich produkcji używany jest gorący stop. Takie felgi (złap promocje na konserwacja samochodów bydgoszcz -> strona polecana w temacie) są o wiele solidniejsze, co ma też odbicie w cenie. Zupełnie czym innym są felgi (super sklep z felgami: sportwheels.pl/) wyciskane. Do ich wyrobu stosuje się zimny stop z zagęszczonego aluminium. Ich dużym plusem jest mała waga. Same felgi spełniają też ważną rolę, gdyż stanowią szkielet dla opony samochodowej.

Felgi na przykładzie Audi

Autor: CONCAVO WHEELS
Źródło: http://www.flickr.com

Felgę nakłada się na oponę, dlatego musi być perfekcyjnie okrągła. Wadliwa felga nie nadaje się do zastosowania, ponieważ jej nieodpowiedni stan może przyczynić się do awarii lub przebicia opony. W obecnych czasach mamy do wyboru ogromną ilość felg. Tym samym najlepiej jest pójść do miejsca, gdzie znajduje się sklep z felgami do samochodu – link do strony

felgi samochodowe

Autor: Ryan Gsell
Źródło: http://www.flickr.com

Bogactwo sklepów i ogromne urozmaicenie produktu może niekiedy przyczynić się do zawrotu głowy niejednego kierowcę. Najlepiej gdy samodzielnie przed zakupem obejrzymy felgi, które planujemy wybrać. Z pewnością sprzedawca w sklepie doradzi nam jakie felgi powinniśmy zakupić, na co zwrócić uwagę i rzecz jasna pomoże dobrać odpowiedni image felg do naszego auta. Współcześnie to pracownik jest tą osobą, która wie wszystko na temat danej części samochodu, tym samym mamy pewność, że zakupimy to czego chcemy.

W każdym mieście można napotkać dużo sklepów proponujących felgi. W samej stolicy oferta z takim towarem jest imponująca. Najlepszy sklep posiada jednak felgi, które podążają za najnowszymi stylami. Dowodem tego jest powrót mody na felgi utrzymane w starym stylu, które dedykowane są do najlepszych typów samochodów. Połączenie starego i nowego stylu przy zachowaniu teraźniejszych standardów jest nowością w świecie felg. Warto powiększyć swój asortyment, tak aby każdy zaciekawiony mógł kupić jak najlepsze felgi dla swojego auta.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*